логотип компании FlyCom

Відеоспостереження

Ми пропонуємо комплексні рішення встановлення та обслуговування охоронного обладнання: відеоспостереження, аудіореєстрації та GSM-охорони. Рекомендується підключити систему відеоспостереження до Інтернету від “Флайком”, що дозволить розширити можливості моніторингу та безпеки.

Підключитись до мережі "Флайком"

Чому потрібно замовляти у нас:

R

Гарантія

100% гарантії відсутності “Сліпих зон”

Гнучкість

підбір оптимального рішення у межах заданого бюджету

Якість

використовуємо лише сертифіковане обладнання

Дзвінок на номер +38 (097) 136-5-136

Сучасні технології далеко зробили крок за можливості традиційного аналогового відеоспостереження. Застосування IP технологій дозволило використовувати IP камери в існуючих кабельних мережах, передавати відео на великі відстані. Системи відеоспостереження можуть похвалитися найрізноманітнішими камерами відеоспостереження. Сьогодні можна підібрати камеру як у приміщення, так і на вулицю. Тепер не обов’язково встановлювати поряд із камерою джерело світла. ІЧ підсвічування дозволяє навіть у нічний час отримати чітку та контрастну картинку без використання додаткового освітлення.

З все більшим поширенням послуг стільникового зв’язку та розвитком GSM мереж все більшого поширення набувають GSM сигналізації. Сутність такої охоронної системи полягає у використанні існуючого GSM каналу мобільного оператора для передачі тривожних повідомлень у вигляді SMS або голосу на телефон абонента. В основі сигналу GSM – так званий GSM-модуль. Фактично це той самий мобільний телефон, але без корпусу, екрану та клавіш. Замість них до плати із мікросхемами кріпляться роз’єми для підключення датчиків. Такі модулі постачають багато провідних компаній – виробники стільникових телефонів, наприклад Motorola і Siemens.

Video-registration
Всі результати пошуку