логотип компании FlyCom
Чому низька швидкість?

Чому низька швидкість?

Якщо у вас відкриваються сайти Вконтакте, Однокласники, пошукові системи Яндекс і Mail.ru – значить ви використовуєте VPN сервіс (за допомогою програми або розширення, яке встановлено у вас на комп’ютері), так як в Україні закритий доступ до соціальних мереж Вконтакте та Однокласники, пошуковим системам Яндекс та Mail.ru. Доступ до цих сайтів можна отримати лише підключенням через VPN.

Багато користувачів, які використовують різні VPN сервіси скаржаться на те, що інтернет починає працювати дуже повільно, все тупить і гальмує. Швидкість через VPN буде завжди нижчою. Сайти відкриватимуться повільніше. Питання лише у тому, наскільки повільніше. Є хороші VPN-сервери, швидкі та стабільні. Але вони зазвичай платні. Якщо ви використовуєте безкоштовний VPN, там все дуже сумно. Вони сильно завантажені, слабкі, погано налаштовані. Ну кому цікаво утримувати багато дорогих серверів у різних країнах, стежити за ними та надавати вам безкоштовний доступ.

Якщо ви не хочете витрачатися на платний VPN, то виділіть один браузер, встановіть у нього розширення з безкоштовним VPN і використовуйте цей браузер тільки для доступу до заблокованих сайтів. А для відвідування не заблокованих сайтів, завантаження файлів тощо, використовуйте інший браузер.

Всі результати пошуку