логотип компании FlyCom

Побудова СКС

Ми пропонуємо комплексні послуги з проектування, встановлення та супроводу структурованих кабельних систем (СКС). Структурована кабельна система (СКС) – це технологія побудови високошвидкісних сучасних мереж передачі даних, голосу, відеоінформації. Ми рекомендуємо підключити вашу локальну мережу до Інтернету від “Флайком”.

Підключитись до мережі "Флайком"
СКС

СКС дозволяє оптимально організувати кабельну інфраструктуру з можливістю її подальшої модернізації чи розвитку без внесення кардинальних змін у побудовану інформаційну мережу. Це призводить до зниження витрат на обслуговування та підтримання працездатності системи.

Ми виконуємо проектування та встановлення СКС для підприємств різного рангу — великих та малих комерційних структур, банків, державних установ чи промислових підприємств. При цьому ми пропонуємо економічні рішення для приватних будинків та малих офісів та спеціалізовані рішення для промислових підприємств, що відрізняються високою стійкістю до вібрацій, температурних перепадів та електромагнітних перешкод. Наші проекти відповідають усім існуючим вимогам та стандартам: національним, європейським та міжнародним.

Всі результати пошуку