логотип компании FlyCom

ПРИВЕДИ ДРУГА

Безстрокова акція від FlyCom

Якщо Ви є абонентом “ФЛАЙКОМ” і маєте знайомого, що бажає підключитись до мережі інтернет, порекомендуйте йому підключити ФЛАЙКОМ. Після підключення Ваш друг отримає швидкісний інтернет-доступ та цифрове телебачення а Ви отримаєте місяць БЕЗКОШТОВНОГО інтернет-доступу.

Чим більше Ви приведете друзів – тим довше Ви будете отримувати БЕЗКОШТОВНИЙ інтернет.

Замовляйте зараз участь в акції і отримайте найкращу пропозицію для Вас та Вашого друга!

Телефонуйте на гарячу лінію та уточнюйте про діючі акції у вашому населеному пункті.

Швидкісний інтернет

Найсучасніша технологія швидкісного доступу GPON дозволяє отримати інтернет на швидкості до 1 Гігабіт/с. Насолоджуйтесь швидкістю та стабільністю від Flycom. Технологія енергонезалежна!

TV нового покоління

Дивіться улюблені канали та телепередачі з будь-якого пристрою, підключивши новітнє цифрове телебачення. З Flycom Ви маєте змогу насолоджуватись телебаченням у відмінній якості з широким вибором каналів.

p

Технічна підтримка 24/7

Служба технічної підтримки завжди рада допомогти Вам у вирішенні технічних питань при користуванні нашими послугами. Цілодобовий графік чергувань наших спеціалістів дозволить Вам звернутись у будь-яку мить.

Як, взяти участь в акції через особистий кабінет…

АКЦІЯ

Замовляйте підключення зараз та отримайте БЕЗКОШТОВНО пакет “VIP HD” цифрового телебачення на один тиждень. “VIP HD” – це більше 180 телевізійних каналів цифрового телебачення.

До завершення акції залишилось

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Всі результати пошуку